O projekte

Podnikateľský nápad roka je projekt, ktorý oceňuje najlepšie podnikateľské nápady a pomáha k ich úspešnej realizácii.

NEWSLETTER:

Chcete dostávať zaujímavé novinky z podnikateľského prostredia priamo do vašej e-mailovej schránky? Prihláste sa na odber nášho newslettera.

Chatr.tv štartuje počas MS v Hokeji 2015

02.05.2015  |  Autor: ADMIN  |  Kategória: Aktuality

Ambiciózny start-up CHATR.tv začína exkluzívnu spoluprácu s RTVS počas najočakávenejšieho podujatia roka, Majstrovstiev sveta 2015 v ľadovom hokeji. Aj vďaka víťazstvu ceny Orange StartApp v súťaži Podnikateľský nápad roka 2014 sa mladým vývojárom podarilo nadviazať exkluzívnu spoluprácu s televíziou a výhru využiť na propagáciu aplikácie počas jej spustenia.

Jedinečná mobilná aplikácia CHATR,tv, ktorá Vás vtiahne do televízneho vysielania a spojí s ostatnými divákmi je už teraz dostupná v Google Play a Apple App Stores. Užívatelia z iných platforiem ako Android a iPhone majú možnosť využiť aj webovú aplikáciu alebo aplikáciu určenú pre desktop zariadenia. Momentálne je aplikácia v testovacej prevádzke, a jej oficiálne spustenie je naplánované na prvý slovenský zápas - 02.05.2015 12:00, kedy už budú dostupné všetky interaktívne možnosti prepojenia s televíziou.

Diváci pomocou aplikácie CHATR.tv budú môcť diskutovať online v živom televíznom vysielaní, reagovať na rýchle ankety, sledovať unikátny obsah v prepojení so sociálnymi sieťami, klásť otázky trénerovi slovenskej reprezentácie Vladimírovi Vůjtkovi a hosťom v štúdiu, či dokonca hlasovať za najlepšiu päťku zápasu. Tie najlepšie príspevky sa objavia v živom vysielaní RTVS a divácke hlasovania sa následne vyhodnotia v Štúdiu MS.

Našim sloganom a zároveň cieľom je priniesť divákom aj televíziam "Nový rozmer televíznej zábavy" vďaka možnosti komunikovať s ostatnými divákmi a spätnej väzbe s TV vysielaním. Diváci tak budú môcť chatovať, klásť otázky do živého vysielania, vyjadrovať sa v anketách a hlasovaniach alebo riešiť iné zaujimavé aktivity.

Orange dlhodobo podporuje slovenský hokej a fandí inováciám. Aj preto sa rozhodol stať oficiálnym partnerom aplikácie CHATR.tv a počas celých Majstrovstiev sveta 2015 v ľadovom hokeji tak ponúknuť fanúšikom ešte lepší hokejový zážitok.

Vyhlasovateľ:
Generálny partner:

Partneri:

Mediálni partneri:

Podporovatelia:
Podnikateľský nápad roka 2014 sa koná pod záštitou Ministerstva financií SR